Masz zamiar pierwszy raz wybrać się do sauny? Nie wiesz co ze sobą zabrać, by na miejscu nie okazało się, że kąpiel będzie niemożliwa? Nie martw się, pobyt w saunie nie wymaga szczególnych przygotowań czy trudnodostępnych przedmiotów. Wszystko czego potrzebujesz, z pewnością już posiadasz – ważne, byś nie zapomniał tego zabrać. Jeśli sądzisz, że do sauny nie można wybrać się bez odpowiedniego kremu czy maści z filtrem to jesteś w błędzie. Te rzeczy w saunie są zdecydowanie niewskazane.

W komorze grzewczej powinno przebywać się nago i bez jakichkolwiek chemikaliów na skórze. Dlatego przed wejściem do głównej sali trzeba wziąć prysznic i dokładnie osuszyć ciało. Skoro weźmiesz prysznic, potrzebujesz też ręcznika. Jednak nie zapomnij zabrać ze sobą przynajmniej dwóch ręczników.

Jeden przyda Ci się podczas brania kolejnych prysznicy, drugi w samej sali grzewczej. Ręcznik należy położyć na ławce lub pryczy, zanim usiądziemy lub położymy się. Przyda się też wtedy, gdy Twoje warunki w saunie lub wstyd nie pozwalają Ci na to, by przebywać nago wśród pozostałych osób biorących kąpiel. Nie zapomnij też o klapkach i torebce na mokre ręczniki.

obrusy bankietowe www.cyforwypolsat.pl