super-box Postęp

Co zabrać ze sobą?

Masz zamiar pierwszy raz wybrać się do sauny? Nie wiesz co ze sobą zabrać, by na miejscu nie okazało się, że kąpiel będzie niemożliwa? Nie martw się, pobyt w saunie nie wymaga szczególnych przygotowań czy trudnodostępnych przedmiotów. Wszystko czego potrzebujesz, z pewnością już posiadasz – ważne, byś nie zapomniał tego zabrać. Jeśli sądzisz, że do sauny nie można wybrać się bez odpowiedniego kremu czy maści z filtrem to jesteś w błędzie. Te rzeczy w saunie są zdecydowanie niewskazane.

W komorze grzewczej powinno przebywać się nago i bez jakichkolwiek chemikaliów na skórze. Dlatego przed wejściem do głównej sali trzeba wziąć prysznic i dokładnie osuszyć ciało. Skoro weźmiesz prysznic, potrzebujesz też ręcznika. Jednak nie zapomnij zabrać ze sobą przynajmniej dwóch ręczników.

Jeden przyda Ci się podczas brania kolejnych prysznicy, drugi w samej sali grzewczej. Ręcznik należy położyć na ławce lub pryczy, zanim usiądziemy lub położymy się. Przyda się też wtedy, gdy Twoje warunki w saunie lub wstyd nie pozwalają Ci na to, by przebywać nago wśród pozostałych osób biorących kąpiel. Nie zapomnij też o klapkach i torebce na mokre ręczniki.

obrusy bankietowe www.cyforwypolsat.pl