Oszczędzanie to temat, który jest warty uwagi niemalże w każdej sferze. Nie inaczej jest w tej, która związana jest z zabiegami kosmetycznymi. Dziś w bardzo prosty sposób można zapisać się na daną usługę do ulubionego gabinetu kosmetycznego. Nie mniej jednak nie każdy może pozwolić sobie na takie wydatki, a istnieje masa sposobów, którymi takie zabiegi można zastąpić.

Pomysły na zabiegi kosmetyczne w domowym zakątku sięgają pokoleń. Już nasze babcie w rewelacyjny sposób wiedziały jaki sposób dbać o swoją urodę, przy użyciu ogólnodostępnych składników. Oto najlepsze pomysły, którymi warto się inspirować:

  • Brunetki często zmagają się z chęcią na jeszcze lepsze pogłębienie odcienia swoich włosów. Niestety, standardowe farby do włosów bardzo niszczą włosy, więc nie każdy chce korzystać z ich działania.

    Wizyty w salonach fryzjerskich może i są bezpieczniejsze – ale bardzo dużo kosztują. Istnieje bardzo dużo składników naturalnych, które w sprawny sposób przyciemniają włosy. Jednym z nich jest płukanka brzozowa, która zapewnia ciekawe efekty po kilku zabiegach. Dla blondynek świetną alternatywą jest napar z rumianku.

    Zapewnia on uzyskanie złocistych, naturalnie wyglądających refleksów;

  • Naturalne powiększenie ust nie musi wiązać się ze skomplikowanymi zabiegami kosmetycznymi. Naturalne składniki dodawane do większości błyszczyków i pomadek, które mają właśnie takie właściwości to: cynamon, pieprz i chili. Niewielka ich ilość wymieszana np. z wazeliną zapewni ładne powiększenie optyczne;
  • Maseczka z białka kurzego i soku cytryny ma właściwości, które napinają i ściągają skórę twarzy.

    Mieszanka tych dwóch składników powinna być pozostawiona na skórze przez 15 minut, kolejno zmyta ciepłą wodą.

.

https://www.tophifi.pl/stereo/zestawy-stereo.html www.barnowo.com.pl