Lato to magiczny czas wypoczywania na plaży i w innych urokliwych miejscach skropionych promieniami słońca. Ludzie wyglądają bardziej urokliwie, a to wszystko dzięki opaleniźnie i uśmiechu, spowodowanym dłuższym dniem, wysoką temperaturą i możliwością nałożenia zwiewnych ubrań. Ta pora roku jest nie tylko wyjątkowa z tych względów. Jest to bowiem jedyny czas w którym mamy możliwość dbania o urodę ze szczególnymi rezultatami:

  • Cera latem wydaje się bardziej promienna. Wszystko dzięki temu, że kobiety dają skórze oddychać i nie katują jej nadmiernymi kosmetykami, czy makijażem.

    Okres ten pozwala na zregenerowanie się delikatnej skóry twarzy. Świetnym rozwiązaniem, które pomoże tego dokonać będą płyny micelarne, które dokładnie oczyszczą skórę ze wszelkich zabrudzeń, ale także delikatne peelingi;

  • Opalenizna bez zwątpienia dodaje uroku. Nawet ta najdelikatniejsza, ale naturalna – zdobyta dzięki muśnięciom słonecznym. Możemy pomóc naturze poprzez jedzenie zwiększonej ilości warzyw takich jak: marchewki, czy pomidory, które pobudzą słońce i zwiększą rezultaty. Na rynku istnieje także wiele suplementów w formie tabletek i powszechnie znane – samoopalacze.

    www.cowsolankach.eu

    Na te jednak trzeba szczególnie uważać, by efekty nie były przesadzone. Wszystko zależy oczywiście od indywidualnych upodobań, jednak chyba większość pań się zgodzi, że co za dużo, to nie zdrowo;

  • Lato to ciężki czas dla włosów, które narażone są na wysuszenie. Na ten okres bardzo mocno zaleca się zrezygnowanie z używania prostownic, czy suszarek. Warto używać jednak delikatnych olejków, czy sprayów regeneracyjnych, lecz pozwolić przy tym włosom samym schnąć. Może okazać się to świetnym trikiem w momencie, kiedy zapleciono na mokrych włosach warkocz da efekt lekkich, pięknych fal, a w efekcie – promienny wygląd.

.

Najczęściej na slubie spotykane są klasyczne suknie z odciętą talią