Pudry brązujące pozwalają na uzyskanie efektu naturalnej opalenizny. Makijaż wykończony bronzerem nabiera całkowicie innego efektu. Za pomocą bronzera możemy optycznie wymodelować twarz.

Warto wiedzieć jak poprawnie nakłada się taki bronzer. Na rynku dostępne są pudry bronzujące w kompakcie, a także w postaci musów i sprayu. Klasyczny bronzer to ten w postaci pudru nakładanego za pomocą pędzelka.

okulary dior poznań

Zanim nałożymy go na skórę, należy strzepać nadmiar bronzera z pędzla. Bronzer najpierw nakładamy na skronie i kości policzkowe, a następnie muskamy nim nos, brodę oraz dekolt. Właściwa kolejność zapewnia efekt naturalnej opalenizny.

Jeśli zdecydujemy się na bronzer w postaci musu brązującego, musimy zadbać o jego równomierną aplikację. Zwróćmy uwagę czy puder nie pozostawił żadnych smug oraz czy nie stworzył efektu maski. Ciemnowłose panie o śniadej cerze powinny wybrać cieplejsze odcienie bronzera, przełamane kolorem brązowym i pomarańczowym.

Posiadaczki jasnych włosów i jasnej cery najlepiej wyglądają w złotych i brzoskwiniowych odcieniach. Z kolei rudowłose kobiety dobrze prezentują się w ceglanych kolorach.

www.punktur.pl