Jasny dżins jako trend powracający do łask

Jeans używany jest na co dzień jako materiał przy wielu kreacjach – czy to jako materiał na koszulę, czy casualową marynarkę czy w najpopularniejszy sposób jako spodnie. Po modzie na ciemne, jeansowe ciuchy, wrócił trend na jasny denim, kojarzący się z latami 90-tymi.

https://www.sukienkimm.pl/ochrona/maska-ochronna-wielokrotnego-uzytku-z-flizeliny-medycznej-z-gumka-lub-wiazana-29290.ht

Jasne, jeansowe kreacje doskonale spiszą się szczególnie latem. Sprany i wybielony denim doskonale będzie fitował chociażby z jasnymi koszulami czy białymi t-shirtami.

Z kolei jeansowe koszule doskonale będą wyglądały w kompilacji z modnymi latem jasnymi spodniami, a także w połączeniu z krótkimi, wygodnymi spodenkami. Jeansowa marynarka pasuje praktycznie do wszystkich stylizacji, oprócz tych z jeansowymi spodniami.

Szał na jeansy w jasnych odcieniach wrócił do tego stopnia, że niektóre marki proponują w swojej ofercie już nawet całe jasno-jeansowe garnitury. Nie wiadomo czy aż tak odważna kreacja przyjmie się na stałe, bez wątpienia jest to jednak trend, którego rozwój wart jest obserwowania.

sukienki na lato sklep internetowy https://www.cellbes.pl/kobiety-inspiracje-jak-prasowac-plisowana-spodnice-21189