Jesteś przeziębiony, a oprócz gorączki, kaszlu i kataru dokucza Ci silny ból gardła? Próbowałeś już różnymi sposobami wyleczyć niemiłą dolegliwość, jednak żadne syropy ani tabletki wbrew wszelkim reklamom nic nie pomagają? Czasem najprostsze sposoby wydają się być najlepsze. Dlatego zamiast łykać garście tabletek, wydawać przy okazji mnóstwo pieniędzy na różne specyfiki, których działanie pozostawia wiele do życzenia, wypłucz gardło roztworem wody z solą.

www.bioarea.com.pl

Ta mikstura pomogła już zapewne nie jednemu przeziębionemu pacjentowi, który miał wrażenie, że igły kłują jego gardło. Niektórzy polecają także, by okładać szyję liśćmi kapusty, jednak ta metoda jest dość kontrowersyjna i być może działa bardziej na wyobraźnię czy psychikę przeziębionego, który wierzy, że kapusta ukoi jego gardło aniżeli ma realny wpływ na uleczenie gardła.

Podejmując się leczenia przeziębienia na własną rękę warto być realistą i warto sięgać po sprawdzone metody, które nie wydają się być żywcem wyciągnięte z innej epoki.

https://eretina.pl/elektroretinografia/