Jeśli inspirują Cię skandynawskie wnętrza, wcale nie musisz stawiać domu od postaw. Wystarczy, że wyremontujesz lub lekko przerobisz interesujące Cię pomieszczenia, a w Twoim mieszkaniu zagości skandynawski duch. Ten styl lubi prostą kolorystykę i praktyczne rozwiązania. Jeśli ściany wnętrza są pomalowane na żywe kolory, musisz to zmienić. Najlepiej sprawdzi się biel lub inne jasne kolory. Dobrze będą prezentowały się również odcienie beżu i pastele. Warto postawić na akcenty w mocniejszej kolorystyce, które ożywią jasne wnętrze. Podłoga powinna być wykonana z drewna.

Zwróć uwagę na swój kominek. Jeśli w salonie widnieje kominek z czerwonej cegły, możesz go przemalować na biało. Meble w stylu skandynawskim to meble modułowe, najczęściej wykonane z drewna. Nie musisz jednak kupować nowych mebli. Możesz wykorzystać swoje stare, odpowiednio je odnawiając. Warto takie meble pobielić lub pomalować w odcieniach szarości. To nada im niezwykłego charakteru. Możesz odnowić poszczególne pomieszczenia poprzez typowo skandynawskie dodatki.

meble na wymiar nowy targ

Ustaw w łazience kosze wiklinowe, w kuchni wymień blaty na drewniane, w sypialni ułóż więcej poduch w ciekawe wzory, a do salonu wpuść więcej naturalnego światła.

krzesła cateringowe drzwi z ramką do gazu wnękowe