Dokucza Ci kaszel, którego nie możesz się pozbyć? Próbowałeś różnych sposobów, inhalacje, syropy wykrztuśne o przeróżnych smakach, tabletki do ssania i połykania, ale nic nie pomogło? Dobrym domowym sposobem na kaszel jest siemię lniane. Siemię lniane nie jest trudno przyrządzić, ale jego dobroczynne właściwości są nieocenione w walce z przeziębieniem.

Jest skuteczniejszy niż wszystkie syropy na kaszel suchy i mokry, do kupna których zachęcają telewizyjne reklamy. Zamiast kolejny raz iść do apteki, gdzie wydasz ostatnie pieniądze, udaj się do sklepu ze zdrową żywnością i tam kup siemię lniane.

Przyrządź go wedle przepisu podanego na opakowaniu, zazwyczaj jednak łyżkę siemienia lnianego zalewa się szklanką wody. Tak sporządzony napój, który przypomina kisiel należy pić dwa razy dziennie, aż do momentu, gdy kaszel nie ustąpi.

Jeśli jednak mimo zażywania wspomnianych leków i picia siemienia lnianego kaszel nie ustąpi, warto udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który zaleci stosowanie lekarstw na receptę.

http://www.horyzontybezgranic.pl/inne/rowery-trojkolowe.php www.anetakicman.pl