Muzyka jest również głównym źródłem inspiracji do tworzenia naszych ubrań. Popularne w ostatnim okresie rock i punk, sprawiły, że na wybiegach oraz w praktycznie wszystkich sieciowych sklepach, pojawiły się stroje odzwierciedlające te style muzyczne. Pokochaliśmy tego tupu motywy, dlatego są one ogólnie dostępne.

Ideologiczne hasła wypisane jak sprayem po murze, znalazły również miejsce na t-shirt’ach i bluzach. Nabijane ćwiekami skórzane materiały, znalazły zastosowanie w tworzeniu wyjątkowych kurtek, spódnic, pasków, opasek a także nawet eleganckich torebek. Metalowe łańcuchy doczepiane najczęściej do torebek czy kurtek.

ocenprace.waw.pl

Motywy czaszek, zwierzęce skóry, koniecznie wysadzane błyszczącymi akcentami. Dominującym kolorem jest czerń, ale zestawiona z intensywnymi jaskrawymi kolorami. To również wąskie rurki do kostki, często w kolorowych odsłonach.

Bardzo często w takiej odsłonie możemy spotkać zamki błyskawiczne nie koniecznie w ich tradycyjnym umiejscowieniu. Kurtki zapinane na skos, rozpinane nogawki spodni, czy torebki z wszystkim w kilku miejscach suwakami.

instalacje.orientacja.net.pl