Dodatki, dodatki i jeszcze raz dodatki, bez nich nawet najpiękniejsza i najdroższa sukienka nie istnieje. Propozycji jest wiele, szpilki, torebka, biżuteria, a nawet okulary przeciwsłoneczne dopełniają całość.

Ważne, aby zastanowić się co chcemy osiągnąć, i czym należy kierować się podczas ich dobierania. Jeżeli zamierzamy wystąpić w prostej klasycznej sukience dodajmy jej pazura wysokimi szpilkami, czy diamentowym naszyjnikiem.

Mamy ogromne pole do popisu, gdyż skromna sukienka, aż prosi się o udekorowanie. Jeżeli wybrana przez nas kreacja, posiada aplikacje, czy brokatowe wstawki, uważajmy, żeby nie przedobrzyć.

Podkreślmy tylko nasze nogi wysokim obcasem, a twarz rozświetlmy delikatną biżuterią. Ważnym elementem, a zarazem bardzo często popełnianym błędnym jest nieodpowiedni dobór butów.

Pamiętajmy, że nawet najpiękniejsza sukienka z ciekawymi dodatkami zostanie niezauważona, gdy założymy do niej zbyt ciężkie buty. Często w naszej szafie znajduje się jedna para uniwersalnych butów, które niestety niszczą cały osiągnięty efekt.

dresy męskie