Noworodki z zasady nie mają zbyt wielu wymagań w kwestiach mieszkaniowych. Często zdarza się, że nie mają jeszcze własnego pokoju, bo go najzwyczajniej w świecie nie potrzebują. Świetnie za to czują się w kąciku w sypialni rodziców.

Niezależnie od tego, czy masz możliwość wygospodarowania osobnego pomieszczenia dla swojego malucha, czy też nie, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Weź pod uwagę to, że niemowlę przede wszystkim śpi. Dlatego twoim celem w pierwszych miesiącach jego życia jest to, aby zapewnić mu do tego jak najlepsze warunki.

http://www.tanibankiet.pl/meble/krzesla-iso

Jeśli w oknach pokoju, w którym będzie spała twoja nowonarodzona pociecha, nie ma jeszcze żaluzji albo rolet, pomyśl o ich założeniu. Dzięki temu dziecko będzie mogło spokojnie spać nawet w ciągu dnia, niezależnie od tego, czy na zewnątrz będzie świeciło słońce czy też nie. Postaraj się o spokojny sen twojego malucha również w nocy.

Zamontuj w jego pokoju lampkę nocną, najlepiej taką, która emituje delikatne, przytłumione światło. Dzięki temu gdy będziesz w nocy zaglądać do swojej pociechy, nie będziesz musiał zapalać ostrego światła, które mogłoby rozbudzić twojego śpiocha. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się również podczas karmienia.

http://kwarcowespieki.pl/nowe/blat-kuchenny-laminowany/ fotele dla dzieci